CNC krovy

Plánujete realizaci nového krovu opravu těch současných a nevíte si rady s jejich realizací? Požadujete-li precizní zpracování svého nového krovu, nechte si jej celý vyrobit na CNC stroji. Rychlá výroba, rychlá a jednoduchá instalace. To jsou hlavní přednosti krovu vyrobeném na CNC stroji. Nečekejte a zkraťte stavbu krovu na pár dnů. Od vize na papíru po realizaci uplyne skutečně jen málo času. Těšit se tak můžete na hodinářsky přesný krov, který začne v brzké době plnit svůj účel. S námi tak můžete jít šťastnému bydlení mílovými kroky naproti.

SNADNÝ POSTUP, RYCHLÁ REALIZACE, PRECIZNÍ ZPRACOVÁNÍ

Přes stroje CNC získáte krovy skutečně velmi rychle. Jediné co proto musíte udělat, je přinést k nám svou dokumentaci krovu, my ji zpracujeme a překreslíme do digitální podoby a zároveň celou realizaci naceníme. Po vzájemném odsouhlasení si detailů pak dojde k modelaci jednotlivých dílů tvořené skládačky a odeslání dat do CNC stroje. Během krátké doby, tak získáte kvalitně zpracovaný dřevěný krov, který už stačí jen sestavit. Ukázkový jednoduchý projekt CNC krovů naleznete zde.

SKLÁDAČKA ZA ROZUMNOU CENU

Výroba CNC krovů představuje moderní řešení, které urychlí práci nejen vám, ale také zpracovateli zadání. Celý proces je více méně založen na vašich rozhodnutích. Pokud vše domluvíme na začátku a nenastanou během procesu žádné problémy, pak se krovu můžete dočkat během 2-3 týdnů od objednávky. CNC stroj si s krovem poradí během okamžiku. Vše budete mít pod dohledem a v případě jakýchkoliv nejasností je samozřejmě možné do procesu vstoupit.

Každý jednotlivý prvek je přehledně označen a v krovu má předem určené místo, takže nemůže dojít k jakékoliv záměně za jiný kus. Celý krov je jakousi skládačkou, kterou je třeba už jen sestavit dle přiloženého manuálu. Přestože je vše tak snadné, je doporučeno odborného dohledu nad montováním krovu.

S touto montáží vám rádi poradíme i případně pomůžeme s její realizací. Montáž samotná je stejně rychlá, jako zadání i výroba celého krovu. Během pár týdnů tak můžete mít krov z dokumentu usazený přímo na vašem domě.

KONTAKTUJTE NÁS

Zaujala vás možnost mít krov během pár dní na svém domě? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám se vším poradíme a najdeme společně to nejlepší i nejekonomičtější řešení pro vás.