CNC obrábění dřeva

Specializujeme se na CNC obrábění dřeva, které lze následně využít pro snadnou stavbu a montáž dřevěných konstrukcí, kterými mohou být například různé pergoly a altány, ale také krovy nebo dokonce rámové dřevostavby či roubené stavby.

Výsledkem skládačka za rozumnou cenu

Již léta vyrábíme rozličné CNC konstrukce, které si můžete v případě zájmu smontovat dokonce sami. Nejprve v 3D-CAD/CAM softwaru od společnosti Dietrich´s vytvoříme návrh a vizualizaci pro zákazníka. Pak následuje samotná výroba konstrukce opracováním dřeva na stroji Hundegger K2i. Ten nám umožňuje opracovat jednotlivé prvky budoucí dřevěné konstrukce tak perfektně, že dřevostavba může být následně smontována svépomoci. Vy si materiál pouze vyzvednete a následně smontujete přesně podle výkresu a očíslovaných dílů.

Naprosto přesné tesařské spoje

Nesporné výhody CNC obrábění dřeva spočívají v tom, že tesařské spoje jsou vyhotoveny tak přesně, že do sebe vždy zapadnou. A každá součást konstrukce je vždy naprosto precizně opracována. Složit takovouto dřevěnou stavebnici zvládne i neprofesionál. Není to složité. K dodanému materiálu dostanete výkres s očíslovanými díly, podle kterého to snadno zvládnete i vy. Ušetříte tak čas a peníze. Realizace celého projektu je tak rychlá a naprosto bezproblémová. Pro montáž dodané dřevěné konstrukce navíc nepotřebujete žádné speciální nářadí. Úplně si vystačíte s tím, co běžně máte doma. Přesto, pokud budete mít zájem, můžete využít našich služeb montáže nebo alespoň dohledu a pomoci.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o zpracování dřeva na našich CNC obráběcích strojích, neváhejte nás kontaktovat. Určitě společně najdeme řešení i pro váš projekt.