Dřevěné garáže

Mezi naše další výrobky patří stavebnice dřevěné garáže. Nabízíme tak přesnou výrobu, že si dřevěné garážové stání můžete postavit sami z dílů, které vám dodáme my.

Pracujeme jedině s kvalitním materiálem. Ten je opracován v našem dřevoobráběcím centru, které je skvěle technicky vybaveno, a proto je výsledek naší práce vyroben efektivně a hlavně přesně, vždy v nejvyšší jakosti.

V softwaru od společnosti Dietrich´s 3D-CAD/CAM vám nejprve připravíme návrh celého projektu a potom se dle něj s naprostou precizností pustíme do výroby na moderním CNC stroji Hundegger K2i. Výsledkem bude dokonalá dřevěná garáž. Díky použití právě této technologie jsou jednotlivé díly vaší budoucí dřevěné stavby, vždy naprosto přesně obrobené.

Stavbu vaší nové dřevěné garáže vám můžeme přijet založit my. Ale pokud máte jen trochu zálibu ve stavitelství a kutilství anebo si to prostě tentokrát chcete zkusit sami, se stavebními prvky z naší dílny to rozhodně nebude problém. Můžete si nařezaný materiál odvézt, popřípadě nechat doručit, a pohrát si s ním. Prakticky je to taková stavebnice, ze které vznikne dřevěná garáž svépomocí. Takovouto CNC garáž zvládne sestavit opravdu každý. Jednotlivé komponenty této dřevěné konstrukce jsou dopředu nařezané tak přesně, že do sebe pokaždé bez problému zapadnou. Součástí stavebnice z naší produkce je pochopitelně i potřebný spojovací materiál, který budete pro montáž potřebovat. Spoje jednotlivých částí nejčastěji tvoří různé čepy a dlaby, které jsou také kvalitně opracovány na přesný rozměr. Všechny prvky každé dřevěné konstrukce včetně tesařských spojů jsou díky výrobě na CNC stroji provedeny tak precizně, jak ruční prací lze jen obtížně dosáhnout.

Stavebnice dřevěné garáže

Navíc vám stavebnicová dřevěná stání mohou ušetřit peníze za montáž, která je opravdu velmi jednoduchá, že se nemusíte bát, že byste ji nezvládli. Co víc, vystačíte si při ní s běžným nářadím, které doma máte.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o CNC dřevěnou garáž a chcete se dozvědět víc o možnostech provedení, ceně a dodání, neváhejte nás kontaktovat.