Dřevěné lávky a mosty

Protože dřevo je prověřeným stavebním materiálem, který je nejenže krásný, ale také velice účelný, není divu, že se skvěle hodí také pro výrobu dřevěné konstrukce lávky nebo mostu. Dřevěné prvky totiž krásně splývají s krajinou a nenarušují její přirozený vzhled. Dřevěné lávky i dřevěné mosty tak můžou vkusně dotvářet kolorit parků, lesů, ale i soukromých zahrad.

Výroba na míru

Rádi pro vás vyrobíme dřevěné mosty i lávky na míru podle vašich představ a požadavků. Tyto dřevěné konstrukce stejně jako ostatní vyrábíme na CNC stroji, což sebou nese jednu velkou výhodu. Výsledný most nebo lávku si můžete sestavit svépomocí. Můžete si zpestřit svůj volný čas její stavbou a ještě tak ušetříte vlastní finance a třeba i čas, kdybyste museli čekat na zdatné řemeslníky.

Sestavení na klíč nebo svépomocí?

Výroba dřevěné konstrukce lávky nebo mostu u nás začíná vytvořením návrhu ve 3D-CAD/CAM softwaru od firmy Dietrich´s, dle kterého následně dřevo na budoucí most nařežeme na kvalitním a výkonném stroji Hundegger K2i. Vše přesně na základě rozměrů, které požadujete. Vy si pak svůj materiál můžete odvézt a CNC lávku či most si sestavit sami. Zvládne to skutečně každý. A ani nebudete potřebovat žádné speciální nářadí. Vystačíte si s tím, co máte běžně doma. Dodaný materiál obsahuje všechny komponenty celé dřevěné konstrukce i spoje, které budete potřebovat pro montáž. Vše je tak kvalitně opracováno a ohoblováno na přesný rozměr, že se vám nemůže stát, že by něco nesedělo. K tomu pochopitelně dostanete i montážní výkres s očíslovanými prvky, který vám to ještě ulehčí. Anebo vám stavbu založíme my. Záleží jen na vašich preferencích.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o naše dřevěné konstrukce a chcete se dozvědět více o ceně a možnostech dodání, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vyjdeme vstříc vašim představám.