Dřevěné pergoly

Nejen pro vaše zahrady vyrábíme dřevěné pergoly, altány a různé přístřešky libovolných půdorysů i řešení konstrukcí.

Stavebnice pergoly u domu na míru

Zahradní pergoly vyrábíme na CNC stroji a tak si je můžete zakoupit jako stavebnici. Taková pergola pak může být snadno sestavena svépomocí. Můžete si zpestřit svůj den její stavbou a ještě tak ušetříte vlastní finance. Protože i naše stavebnice pergoly u domu na míru, může být vaše za nejlepší možnou cenu.

K výběru je několik druhů materiálu – pilařské hranoly (čerstvě nařezané na pile) , vysušené hranoly – KVH (délkově napojovaný hranol) nebo nejluxusnější lepené lamelové (vrstvené) hranoly tzv. BSH. Nejvíce se používají smrkové hranoly, ale lze objednat i jiné dřeviny, např. borovice, modřín, ...

Máme pro vás připravenou ale i několik katalogových pergol, které jednoduše objednáte, a my rychle dodáme. Pokud by vám však takové řešení nevyhovovalo a vaše představa se od naší nabídky lišila, bez problému vám vytvoříme individuální návrh ve 3D-CAD/CAM softwaru, dle kterého následně dřevo na pergolu nařežeme na kvalitním a výkonném stroji Hundegger K2i. Vše přesně na základě rozměrů, které požadujete a vašich představ o tvaru i typu střechy a střešní krytiny. Třetí, zlatou střední cestou pro vás pak může být úprava katalogové pergoly, kdy se vám pokusíme vyjít maximálně vstříc. Úpravy provádíme zdarma a cena pergoly se bude lišit pouze dle množství použitého materiálu.

Vy si pak svůj materiál můžete odvézt a CNC pergolu si sestavit sami. Zvládne to opravdu každý. Stačí, když použijete základovou desku nebo patky pro uchycení stojek. Jednotlivé komponenty celé dřevěné konstrukce obsahují všechny potřebné spoje, které budete potřebovat pro montáž. Spoje tvoří nejčastěji různé čepy a dlaby a rybinové spoje. Vše je velmi kvalitně opracováno a ohoblováno na přesný rozměr. K tomu pochopitelně dostanete i montážní výkres, který vám to ještě ulehčí. Anebo vám stavbu založíme my.

Shrnuto a podtrženo:

  • Konstrukce pergoly, která je vyrobena na CNC obráběcím stroji, tvoří přesné provedení tesařských spojů, kterého byste svépomoci jen stěží dosáhli
  • Stavebnicové CNC pergoly šetří peníze za montáž
  • Součástí balení jsou i montážní plány s očíslovanými prvky
  • Ke smontování celé konstrukce vám postačí běžné nářadí
  • Katalogové pergoly vám můžeme upravit dle přání
  • Na vámi navrženou konstrukci zpracujeme návrh k odsouhlasení a pak pergolu vyrobíme

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o CNC pergolu a chcete se dozvědět více o ceně a možnostech dodání, neváhejte nás kontaktovat. Cena, i doba výroby je individuální a odvíjí se od vašich konkrétních požadavků.

Katalog dřevěných pergol

Zde si můžete prohlédnout náš katalog dřevěných přístřešků a pergol.