Dřevěné přístřešky

Nabízíme také přesnou výrobu a dodání dřevěných přístřešků na auto, altánů a pergol, které můžete využít ve vaší zahradě k posezení, ale také jako dřevěné garážové stání.

Pracujeme zásadně s kvalitním materiálem, který opracováváme v našem dřevoobráběcím centru. Díky našemu technickému vybavení svou práci děláme kvalitně, přesně a efektivně. Návrh celého projektu vám připravíme ve 3D-CAD/CAM softwaru od společnosti Dietrich´s a pak dle něj precizně vyrobíme CNC dřevěné konstrukce za využití moderního stroje Hundegger K2i. Právě proto jsou jednotlivé díly budoucí dřevěné stavby, které pochází z naší dílny, vždy přesně nařezané. Z tohoto důvodu si budoucí přístřešek na auto zvládnete sestavit i svépomoci.

Stavebnice dřevěného zahradního přístřešku

Stavbu vašeho dřevěného přístřešku vám můžeme přijet založit my. Ale pokud máte zálibu v kutilství a stavitelství nebo to prostě tentokrát chcete udělat sami, můžete si nařezaný materiál odvézt, popřípadě nechat doručit, a pohrát si s ním, jakoby to byla hotová stavebnice dřevěného zahradního přístřešku. CNC dřevěný přístřešek zvládne sestavit opravdu každý, ať už bude sloužit jako relaxační zóna ve vaší zahradě nebo jeho účelem bude ochrana vašeho vozu. Jednotlivé komponenty této dřevěné konstrukce jsou nařezány tak přesně, že do sebe hravě zapadnou. Součástí stavebnice jsou i potřebný spojovací materiál, který potřebujete pro montáž. Spoje jednotlivých částí nejčastěji tvoří různé čepy a dlaby, které jsou kvalitně opracovány a ohoblovány na přesný rozměr.

Přesné provedení tesařských spojů

Konstrukce dřevěného přístřešku, který je vyroben na CNC obráběcím stroji se vyznačuje přesným provedením tesařských spojů, kterého byste ruční prací stěží dosáhnete. Stavebnicové dřevěné stání a přístřešky vám mohou ušetřit peníze za montáž, která je skutečně jednoduchá, a navíc si během ní vystačíte s běžným nářadím.

Kontaktujte nás

Pokud tedy máte zájem o CNC dřevěný přístřešek a rádi byste se dozvěděli více o jeho možnostech, ceně a dodání, kontaktujte nás.

Katalog dřevěných přístřešků

Zde si můžete prohlédnout náš katalog dřevěných přístřešků a pergol.