Výroba roubenky

Nabídku pro naše klienty rozšiřují dřevěné CNC roubenky, po kterých v posledních letech velmi roste poptávka. V naší výrobě na stroji Hundegger K2i vzniká vždy přesná stavebnice roubenky, kterou si je náš zákazník schopen realizovat i sám na základě dodaného plánu a očíslovaných stavebních prvků.

Výroba dřevěné roubenky na míru - stavebnice

Samotná výroba roubenky je rozdělena na několik částí. Nejprve pro vás ve 3D-CAD/CAM softwaru od firmy Dietrich´s vytvoříme návrh, který respektuje všechna vaše přání a požadavky. Díky virtuálnímu modelu si můžete svoji roubenku u nás doladit do posledního detailu. A po vašem odsouhlasení začneme na základě projektové dokumentace s výrobou jednotlivých komponentů budoucí roubenky. Výroba takového srubu probíhá přesně podle počítačového projektu. Finální jednotlivé prvky obsahují všechny potřebné spoje i opracování. Výsledkem je dokonalá stavebnice, kterou snadno sestavíte na základě montážních výkresů, které jsou dodávány společně s vyrobeným materiálem.

Roubenka na klíč nebo svépomocí?

Naše roubenky svépomocí si zvládnete doma sestavit sami snadno a rychle i se zcela běžným nářadím. A nemusíte být vůbec žádný zkušený profesionál. Pouze si odvezete nařezaný materiál a můžete se pustit do realizace, která je naprosto jednoduchá. Stavba samotná, jež je ale spíše takovou zábavnou skládačkou, obvykle trvá kolem dvou týdnů. To je pochopitelně velká výhoda takovéto CNC dřevostavby. Na dokončení projektu nemusíte čekat ani měsíce nebo dokonce roky, jako je tomu u běžných staveb, kdy se musí dodržovat různé technologické přestávky. Ve finále ušetříte ne jenom čas, ale i peníze. Součástí naší nabídky je však v případě zájmu zákazníka samozřejmě i založení stavby nebo kompletní sestavení nové dřevěné roubenky.

Cena roubenky

Cena vyráběné roubenky je vždy stanovena individuálně dle konkrétní projektové dokumentace. Zaujala-li vás tedy představa podobné stavby, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vypracujeme podrobnější nabídku.