Dřevěné sauny a saunové domky na klíč

Od projektu po realizaci kompletních saun. Specializujeme se zejména na venkovní sauny a saunové domky. Vytváříme především sauny na míru, individuální projekty saunových domků a domů.

Venkovní sauny vyrábíme na dřevoobráběcím CNC Hundegger K2i. Saunu dodáme kompletní i s otvorovými výplněmi a vnitřním zařízením pro saunování jako jsou kamna, lavice. Sauny nabízíme ve dvou variantách, za prvé z dřevěné rámové konstrukce vyplněné tepelným izolantem a za druhé z celodřevěného masivu v podobě roubené sauny. Každá ze zmíněných variant má své přednosti. Tloušťky stěn navrhujeme dle požadavků a potřeb klienta na míru každého projektu. Každá sauna je svým způsoben ojedinělá a unikátní. Navrhujeme, vyrábíme a realizujeme kompletní sauny z kvalitního materiálu a precizním provedením.

Stavebnice saun - venkovní sauna svépomocí

Nabízíme i sauny v podobě skládačky, kde zajištujeme dohled nad montáží.

Saunování ničí viry a podporuje imunitu, podporuje eliminovat četnost chřipek a viróz. Nejvíce realizované sauny jsou právě finské sauny, které se v posledních letech navrhují nejvíce. Při saunování ve vlastní sauně je daleko snažší dodržet pravidelné saunování, lze libovolně nastavovat saunové podmínky dle vlastních požadavků. Ve vlastní sauně máte zaručené soukromí, oproti veřejným saunám.