Dřevěné pergoly a zahradní přístřešky svépomocí

Jakákoliv stavba svépomocí má tu výhodu, že ušetří vaše náklady a zároveň umožňuje radovat se o to více z dokončeného díla, protože jste se na něm osobně podíleli. I z těchto důvodů je stále populárnější stavebnice pergoly na míru. Jestliže jste jedni z těch, kteří mají blízko ke stavbě svépomocí, pak byste rozhodně neměli přehlédnout možnost postavit si vlastní zahradní pergolu nebo nové stání pro automobil. Stavebnicové dřevěné pergoly Lignorichter vám tento zážitek umožní.

Výroba probíhá na CNC stroji

Na CNC stroji si můžete nechat připravit zahradní pergoly, altány i různé přístřešky. Vše dostanete formou stavebnice, kterou dle připraveného návodu hravě sestavíte. Stavba svépomocí je jednoduchá a nevyžaduje velkou investici. A za víkend můžete mít hotovo.

Vyberte si z katalogu Lignorichter nebo požádejte o vlastní řešení

Objednejte si libovolnou dřevěnou stavbu přímo z katalogu. Různé typy pergol vás doslova uhranou. Dodání je rychlé a stavět, lépe řečeno skládat, můžete začít takřka okamžitě. Jestliže si žádné předem hotové řešení nevyberete, je možné požádat o individuální návrh. Ten vzniká v softwaru 3D-CAD/CAM přímo ve společnosti Dietrich's, která následně vybrané dřevo opracuje na výkonném stroji Hundegger K2i a přesně dle rozměrů vyřeže.

Upravit však lze i katalogová pergola nebo zahradní přístřešek. Tento zásah je dokonce zcela zdarma a výslednou cenu za pergolu to pozmění pouze v závislosti na množství použitého materiálu.

Doručení pergoly a zahradních přístřešků až k vám domů

Vyřezaný materiál si od nás můžete odvést sami, případně si jej můžete nechat doručit na svou adresu dopravcem. Poté může začít skládat. Dle přiloženého výkresu zvládnete postavit každý prvek snadno a rychle. Součástí jsou také všechny potřebné spoje, kterými jsou čepy, dlaby nebo rybinové spoje. Pokud si přesto na výstavbu nevěříte, můžeme vám s výstavbou pomoci.

Chcete vědět víc o CNC pergole či CNC zahradním přístřešku? Obraťte se na nás a zjistěte víc.